Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC111
Košutka - Bohemians
32 : 25
28.2. 18:00
AC082
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 32
8.11. 15:30
AC042
Milevsko - Třeboň
25 : 40
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
2.liga muži SVČ
10.5. 16:00
AD130
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
26.4. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
27 : 25
18.4. 15:00
AD120
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
30 : 20
29.3. 17:30
AD106
Praha 4 - Slavia
36 : 27
22.3. 16:00
AD101
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
25 : 24
14.2. 17:00
AD072
Slavia - Kolín
16 : 24
7.12. 17:00
AD065
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
32 : 26
23.11. 19:00
AD051
Slavia - HK Lovosice B
26 : 34
22.11. 17:00
AD052
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 26
15.11. 17:00
AD048
Liberec - Libčice n. Vlt.
25 : 27
9.11. 16:00
AD038
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
23 : 26
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
19.10. 15:00
AD029
Slavia - 1.HC Pardubice
30 : 22
4.10. 10:30
AD017
Kolín - Loko Louny
29 : 36
28.9. 17:30
AD012
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.5. 14:00
AG130
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
2.liga starší dorostenci Č
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:00
AJ130
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
7.12. 15:00
AK065
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
22.11. 13:00
AK052
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
27 : 27
15.11. 15:00
AK048
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
23 : 25
4.10. 13:00
AK017
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Louny
22 : 21
Český pohár žen
7.9. 18:00
AN007
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.