Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC111
Košutka - Bohemians
32 : 25
28.2. 18:00
AC082
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 32
8.11. 15:30
AC042
Milevsko - Třeboň
25 : 40
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
2.liga muži SVČ
10.5. 16:00
AD130
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
26.4. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
27 : 25
18.4. 15:00
AD120
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
30 : 20
29.3. 17:30
AD106
Praha 4 - Slavia
36 : 27
22.3. 16:00
AD101
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
25 : 24
14.2. 17:00
AD072
Slavia - Kolín
16 : 24
7.12. 17:00
AD065
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
32 : 26
23.11. 19:00
AD051
Slavia - HK Lovosice B
26 : 34
22.11. 17:00
AD052
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 26
15.11. 17:00
AD048
Liberec - Libčice n. Vlt.
25 : 27
9.11. 16:00
AD038
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
23 : 26
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
19.10. 15:00
AD029
Slavia - 1.HC Pardubice
30 : 22
4.10. 10:30
AD017
Kolín - Loko Louny
29 : 36
28.9. 17:30
AD012
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.5. 14:00
AG130
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
2.liga starší dorostenci Č
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:00
AJ130
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
7.12. 15:00
AK065
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
22.11. 13:00
AK052
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
27 : 27
15.11. 15:00
AK048
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
23 : 25
4.10. 13:00
AK017
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Louny
22 : 21
Český pohár žen
7.9. 18:00
AN007
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.