Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC111
Košutka - Bohemians
32 : 25
28.2. 18:00
AC082
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 32
8.11. 15:30
AC042
Milevsko - Třeboň
25 : 40
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
2.liga muži SVČ
10.5. 16:00
AD130
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
26.4. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
27 : 25
18.4. 15:00
AD120
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
30 : 20
29.3. 17:30
AD106
Praha 4 - Slavia
36 : 27
22.3. 16:00
AD101
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
25 : 24
14.2. 17:00
AD072
Slavia - Kolín
16 : 24
7.12. 17:00
AD065
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
32 : 26
23.11. 19:00
AD051
Slavia - HK Lovosice B
26 : 34
22.11. 17:00
AD052
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 26
15.11. 17:00
AD048
Liberec - Libčice n. Vlt.
25 : 27
9.11. 16:00
AD038
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
23 : 26
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
19.10. 15:00
AD029
Slavia - 1.HC Pardubice
30 : 22
4.10. 10:30
AD017
Kolín - Loko Louny
29 : 36
28.9. 17:30
AD012
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.5. 14:00
AG130
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
2.liga starší dorostenci Č
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:00
AJ130
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
7.12. 15:00
AK065
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
22.11. 13:00
AK052
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
27 : 27
15.11. 15:00
AK048
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
23 : 25
4.10. 13:00
AK017
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Louny
22 : 21
Český pohár žen
7.9. 18:00
AN007
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 9-10 - výsledky
video
online
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
video
online
Ronal Jičín - HC Zlín
27 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.