Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
1.liga starší dorostenci
21.9. 17:00
AG002
Karviná - Frýdek-Místek
24 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
28.9. 14:00
AI009
Polanka - Přerov
35 : 11
1.liga mladší dorostenci
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
14.9. 15:30
AM040
L.Zubří - Kopřivnice
27 : 39
Žákovská liga starších žáků
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 11:45
AO214
Karviná A - Strakonice
27 : 12
28.2. 18:00
AO120
Telnice - Karviná A
9 : 27
28.2. 16:00
AO118
HK B Most - Telnice
18 : 17
28.2. 14:00
AO116
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
28.2. 12:00
AO114
Karviná A - HK B Most
32 : 8
28.2. 10:00
AO112
HK B Most - V. Bystřice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.