Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
1.liga starší dorostenci
21.9. 17:00
AG002
Karviná - Frýdek-Místek
24 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
28.9. 14:00
AI009
Polanka - Přerov
35 : 11
1.liga mladší dorostenci
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
14.9. 15:30
AM040
L.Zubří - Kopřivnice
27 : 39
Žákovská liga starších žáků
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 11:45
AO214
Karviná A - Strakonice
27 : 12
28.2. 18:00
AO120
Telnice - Karviná A
9 : 27
28.2. 16:00
AO118
HK B Most - Telnice
18 : 17
28.2. 14:00
AO116
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
28.2. 12:00
AO114
Karviná A - HK B Most
32 : 8
28.2. 10:00
AO112
HK B Most - V. Bystřice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
video
online
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
video
online
Cement Hranice - KP Brno
30 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
22
17
1
4
623 : 496
35
2
Gumárny Zubří
22
15
1
6
688 : 592
31
3
Dukla Praha
22
12
4
6
624 : 551
28
4
Cement Hranice
22
12
3
7
584 : 561
27
5
KP Brno
22
11
4
7
625 : 580
26
6
A.S.A. Lovosice
22
12
1
9
620 : 587
25
7
Baník OKD Karviná
22
11
2
9
656 : 617
24
8
SKP Frýdek-Místek
22
11
1
10
617 : 581
23
9
Ronal Jičín
22
11
0
11
514 : 508
22
10
HC Zlín
22
6
0
16
569 : 654
12
11
Tatran Litovel
22
5
1
16
545 : 617
11
12
Sokol Přerov
22
0
0
22
486 : 807
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.