Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
28.3. 19:30
AA135
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
21.2. 16:00
AA114
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
19 : 17
20.12. 16:30
AA095
Dukla Praha - Sokol Přerov
43 : 16
7.12. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
5.11. 18:00
AA049
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
7.10. 18:00
AA031
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 18:00
AA023
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
31 : 29
6.9. 17:00
AA005
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 26
2 liga muži JZČ
21.9. 18:00
AC001
Bohemians - Starý Plzenec
24 : 32
2.liga muži SVČ
8.3. 17:00
AD088
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
23 : 16
1.liga starší dorostenci
25.4. 14:00
AG124
Dukla - HK Lovosice
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
25.4. 12:00
AJ124
Dukla - HK Lovosice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 16:00
AK101
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
Český pohár mužů
7.9. 17:00
AM005
Bohemians - Ústí n.L.
25 : 24
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Žákovská liga starších žaček
8.2. 12:40
AP064
SKH Velká n.V. - DHK B Most
20 : 23
8.2. 11:40
AP063
Zlín A - J.Hradec
20 : 13
8.2. 10:00
AP062
Zlín A - SKH Velká n.V.
18 : 13
8.2. 09:00
AP061
J.Hradec - DHK B Most
19 : 13
1.liga ženy
25.10. 14:00
AR031
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 17
2.liga ženy Č
7.12. 14:00
AS065
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
W.H.I.L.
1.4. 17:00
AW087
HC Zlín - Slavia Praha
21 : 19
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-2.kolo - výsledky
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.