Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 18:00
AC122
Bohemians - Třeboň
34 : 32
20.9. 17:00
AC006
Sokol Kobylisy - S.Vršovice
25 : 29
2.liga muži SVČ
22.3. 14:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
21.3. 17:00
AD098
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 35
8.3. 16:00
AD086
Slavia - Loko Louny
23 : 32
30.11. 14:00
AD057
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.3. 10:30
AH086
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
29 : 14
25.10. 14:00
AH034
Náchod - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 34
4.10. 16:00
AH016
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
34 : 22
27.9. 14:00
AH012
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
30 : 19
1.liga mladší dorostenci
12.4. 17:00
AJ114
D.Králové - Sokol Nové Veselí
26 : 39
15.3. 13:00
AJ091
Jičín - HK Lovosice
28 : 26
1.3. 13:00
AJ079
Jičín - Karviná
25 : 28
19.11. 18:30
AJ049
D.Králové - Jičín
25 : 39
9.11. 10:00
AJ038
D.Králové - HK Lovosice
25 : 39
4.10. 10:30
AJ016
D.Králové - Zlín
24 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 15:00
AK098
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
23 : 20
14.3. 12:00
AK093
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 24
1.3. 17:00
AK079
Chrudim - Sokol Šťáhlavy
11 : 41
22.2. 15:00
AK077
HK B Most - Lokomotiva Vršovice
34 : 18
16.11. 15:30
AK044
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
14 : 42
25.10. 12:00
AK034
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 21
27.9. 12:00
AK012
Náchod - Sokol Šťáhlavy
24 : 30
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AM008
Slavia - Starý Plzenec
25 : 31
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:45
AO240
Náchod - Dukla Praha
12 : 26
11.4. 15:50
AO239
Jičín - STM Olomouc
24 : 16
11.4. 13:05
AO236
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
11.4. 12:10
AO235
Jičín - Náchod
16 : 17
11.4. 09:25
AO232
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
20.5. 18:00
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.