Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.2. 12:40
AO124
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
21 : 27
28.2. 10:00
AO122
Náchod - Loko Louny
15 : 17
2.liga ženy Č
9.5. 15:00
AS124
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
3.5. 16:00
AS119
Turnov - Milevsko
32 : 24
28.3. 16:00
AS100
Turnov - Strakonice
21 : 27
22.2. 11:00
AS078
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
30.11. 18:00
AS057
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
16.11. 18:00
AS047
Astra - Strakonice
21 : 24
19.10. 16:30
AS023
Turnov - Kobylisy B
26 : 16
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 16:00
AVA029
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Společná regionální liga starších žákyň
21.9. 15:00
SD-151/10
Loko Cheb - Liberec
19 : 10
21.9. 13:00
SD-151/07
Liberec - DHK B Most
11 : 7
21.9. 11:00
SD-151/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
15 : 10
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 11:00
BI062
Slavia - Wendy Mělník
12 : 3
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
Inter REG liga - Muži
30.5. 18:00
IRM-019
Ž. Brod - Náchod "C"
21 : 26
16.5. 18:00
IRM-023
Ž. Brod - Jičín "C"
28 : 25
2.5. 18:00
IRM-030
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
1.11. 17:00
IRM-14
Turnov - Česká Lípa
25 : 29
19.10. 18:30
IRM-10
Turnov - Ž. Brod
26 : 28
20.9. 10:30
IRM-6
Česká Lípa - Jičín "C"
19 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.