Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 18:00
AC122
Bohemians - Třeboň
34 : 32
20.9. 17:00
AC006
Sokol Kobylisy - S.Vršovice
25 : 29
2.liga muži SVČ
22.3. 14:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
21.3. 17:00
AD098
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 35
8.3. 16:00
AD086
Slavia - Loko Louny
23 : 32
30.11. 14:00
AD057
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.3. 10:30
AH086
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
29 : 14
25.10. 14:00
AH034
Náchod - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 34
4.10. 16:00
AH016
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
34 : 22
27.9. 14:00
AH012
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
30 : 19
1.liga mladší dorostenci
12.4. 17:00
AJ114
D.Králové - Sokol Nové Veselí
26 : 39
15.3. 13:00
AJ091
Jičín - HK Lovosice
28 : 26
1.3. 13:00
AJ079
Jičín - Karviná
25 : 28
19.11. 18:30
AJ049
D.Králové - Jičín
25 : 39
9.11. 10:00
AJ038
D.Králové - HK Lovosice
25 : 39
4.10. 10:30
AJ016
D.Králové - Zlín
24 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 15:00
AK098
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
23 : 20
14.3. 12:00
AK093
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 24
1.3. 17:00
AK079
Chrudim - Sokol Šťáhlavy
11 : 41
22.2. 15:00
AK077
HK B Most - Lokomotiva Vršovice
34 : 18
16.11. 15:30
AK044
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
14 : 42
25.10. 12:00
AK034
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 21
27.9. 12:00
AK012
Náchod - Sokol Šťáhlavy
24 : 30
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AM008
Slavia - Starý Plzenec
25 : 31
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:45
AO240
Náchod - Dukla Praha
12 : 26
11.4. 15:50
AO239
Jičín - STM Olomouc
24 : 16
11.4. 13:05
AO236
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
11.4. 12:10
AO235
Jičín - Náchod
16 : 17
11.4. 09:25
AO232
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
video
online
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
video
online
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
video
online
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.