Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.2. 12:40
AO124
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
21 : 27
28.2. 10:00
AO122
Náchod - Loko Louny
15 : 17
2.liga ženy Č
9.5. 15:00
AS124
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
3.5. 16:00
AS119
Turnov - Milevsko
32 : 24
28.3. 16:00
AS100
Turnov - Strakonice
21 : 27
22.2. 11:00
AS078
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
30.11. 18:00
AS057
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
16.11. 18:00
AS047
Astra - Strakonice
21 : 24
19.10. 16:30
AS023
Turnov - Kobylisy B
26 : 16
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 16:00
AVA029
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Společná regionální liga starších žákyň
21.9. 15:00
SD-151/10
Loko Cheb - Liberec
19 : 10
21.9. 13:00
SD-151/07
Liberec - DHK B Most
11 : 7
21.9. 11:00
SD-151/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
15 : 10
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 11:00
BI062
Slavia - Wendy Mělník
12 : 3
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
Inter REG liga - Muži
30.5. 18:00
IRM-019
Ž. Brod - Náchod "C"
21 : 26
16.5. 18:00
IRM-023
Ž. Brod - Jičín "C"
28 : 25
2.5. 18:00
IRM-030
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
1.11. 17:00
IRM-14
Turnov - Česká Lípa
25 : 29
19.10. 18:30
IRM-10
Turnov - Ž. Brod
26 : 28
20.9. 10:30
IRM-6
Česká Lípa - Jičín "C"
19 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga -Play-off 1-4 - výsledky
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 24
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
19.4. 10:05
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
22.4. 18:00
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
22 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.