Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 16:30
AB116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
34 : 25
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
29.11. 18:00
AB059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
19.10. 17:00
AB029
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE112
Telnice - Maloměřice
20 : 20
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
22.11. 18:30
AE050
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
16.11. 18:00
AE047
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
2.liga muži SM
15.2. 10:30
AF071
Šumperk - Hlučín
39 : 25
6.12. 18:30
AF063
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
11.10. 14:00
AF022
SKP F-M B - Hlučín
35 : 22
1.liga starší dorostenci
15.3. 17:00
AG092
Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 27
11.10. 16:00
AG022
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
5.10. 12:00
AG015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
36 : 31
2.liga starší dorostenci M
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
29.3. 13:00
AI107
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
14.2. 12:00
AI068
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
22.11. 16:30
AI050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
39 : 38
27.9. 12:00
AI011
Olomouc - Vsetín
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.4. 14:30
AJ116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
42 : 20
22.2. 15:00
AJ075
D.Králové - Talent Plzeň
25 : 28
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.