Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM072
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
19.11. 19:00
AM063
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM020
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
Žákovská liga starších žáků
1.5. 16:45
AO290
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
1.5. 14:55
AO288
V. Bystřice - Sokol Úvaly A
22 : 26
1.5. 13:05
AO286
Chodov - V. Bystřice
17 : 28
1.5. 11:15
AO284
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
14.12. 10:00
AR089
Kunovice - HC Plzeň
22 : 28
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
28.9. 13:00
AR010
Poruba B - Č.Budějovice
24 : 25
2.liga ženy M jih
2.11. 10:00
ATC018
HK Ivančice - Bohunice
28 : 18
1.liga starší dorostenky
12.3. 17:30
AU025
Olomouc - Slavia
37 : 22
1.3. 15:30
AU018
Olomouc - DHK Baník Most
33 : 15
Liga starší dorostenky M sk.C
17.11. 15:30
AUC053
Olomouc - HC Ostrava
37 : 10
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
1.liga mladší dorostenky
1.3. 12:00
AV018
Olomouc - Poruba
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
17.11. 13:30
AVC028
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 12:00
AVF049
Bohunice - SKH Velká n.V.
20 : 17
7.3. 15:00
AVF023
Sokol Poruba B - Zábřeh
29 : 30
21.2. 11:00
AVF013
SKH Velká n.V. - Karviná
14 : 15
Baráž o 1.ligu muži E-F
23.5. 17:00
EF002
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.