Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 16:30
AB116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
34 : 25
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
29.11. 18:00
AB059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
19.10. 17:00
AB029
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE112
Telnice - Maloměřice
20 : 20
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
22.11. 18:30
AE050
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
16.11. 18:00
AE047
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
2.liga muži SM
15.2. 10:30
AF071
Šumperk - Hlučín
39 : 25
6.12. 18:30
AF063
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
11.10. 14:00
AF022
SKP F-M B - Hlučín
35 : 22
1.liga starší dorostenci
15.3. 17:00
AG092
Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 27
11.10. 16:00
AG022
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
5.10. 12:00
AG015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
36 : 31
2.liga starší dorostenci M
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
29.3. 13:00
AI107
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
14.2. 12:00
AI068
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
22.11. 16:30
AI050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
39 : 38
27.9. 12:00
AI011
Olomouc - Vsetín
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.4. 14:30
AJ116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
42 : 20
22.2. 15:00
AJ075
D.Králové - Talent Plzeň
25 : 28
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
20.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.