Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 18:00
AC122
Bohemians - Třeboň
34 : 32
6.12. 15:30
AC061
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
20.9. 17:00
AC006
Sokol Kobylisy - S.Vršovice
25 : 29
2.liga muži SVČ
22.3. 14:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
21.3. 17:00
AD098
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 35
8.3. 16:00
AD086
Slavia - Loko Louny
23 : 32
30.11. 14:00
AD057
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.3. 10:30
AH086
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
29 : 14
25.10. 14:00
AH034
Náchod - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 34
4.10. 16:00
AH016
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
34 : 22
27.9. 14:00
AH012
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
30 : 19
1.liga mladší dorostenci
12.4. 17:00
AJ114
D.Králové - Sokol Nové Veselí
26 : 39
15.3. 13:00
AJ091
Jičín - HK Lovosice
28 : 26
1.3. 13:00
AJ079
Jičín - Karviná
25 : 28
19.11. 18:30
AJ049
D.Králové - Jičín
25 : 39
9.11. 10:00
AJ038
D.Králové - HK Lovosice
25 : 39
4.10. 10:30
AJ016
D.Králové - Zlín
24 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 15:00
AK098
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
23 : 20
14.3. 12:00
AK093
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 24
1.3. 17:00
AK079
Chrudim - Sokol Šťáhlavy
11 : 41
22.2. 15:00
AK077
HK B Most - Lokomotiva Vršovice
34 : 18
16.11. 15:30
AK044
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
14 : 42
25.10. 12:00
AK034
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 21
27.9. 12:00
AK012
Náchod - Sokol Šťáhlavy
24 : 30
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AM008
Slavia - Starý Plzenec
25 : 31
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:45
AO240
Náchod - Dukla Praha
12 : 26
11.4. 15:50
AO239
Jičín - STM Olomouc
24 : 16
11.4. 13:05
AO236
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
11.4. 12:10
AO235
Jičín - Náchod
16 : 17
11.4. 09:25
AO232
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.