Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 15:00
AH042
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11.10. 15:00
AH020
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
8.3. 14:00
AK088
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
2.liga mladší dorostenci M
30.11. 16:00
AL058
Sokol Juliánov - Třinec
35 : 30
15.11. 15:00
AL044
Sokol V. Meziříčí - DTJ Polanka
31 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.4. 16:00
AP209
Kobylisy II - J.Hradec
15 : 22
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 13:00
AP206
J.Hradec - Háje
17 : 24
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
12.4. 09:00
AP202
Háje - Kobylisy II
15 : 16
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:00
AP187
J.Hradec - Slavia
12 : 22
22.3. 11:20
AP185
Slavia - Písek
17 : 17
22.3. 09:40
AP183
Písek - Havl. Brod A
20 : 21
22.3. 08:00
AP181
Havl. Brod A - J.Hradec
26 : 22
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 17:00
ATA007
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 21
2.liga ženy M jih
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
21.9. 17:00
ATC003
Bohunice - HK Ivančice
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 11:00
AUB022
Sokol V. Meziříčí - Házená J.Hradec
31 : 26
2.liga starší dorostenky M
22.2. 17:00
AUF013
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
21 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
1.11. 15:00
AVC018
HK Ivančice - Bohunice
34 : 13
21.9. 15:00
AVC003
Bohunice - HK Ivančice
10 : 30
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
8.5. 13:00
AVF045
DHK Pardubice - SKH Velká n.V.
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.