Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 15:00
AH042
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11.10. 15:00
AH020
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
8.3. 14:00
AK088
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
2.liga mladší dorostenci M
30.11. 16:00
AL058
Sokol Juliánov - Třinec
35 : 30
15.11. 15:00
AL044
Sokol V. Meziříčí - DTJ Polanka
31 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.4. 16:00
AP209
Kobylisy II - J.Hradec
15 : 22
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 13:00
AP206
J.Hradec - Háje
17 : 24
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
12.4. 09:00
AP202
Háje - Kobylisy II
15 : 16
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:00
AP187
J.Hradec - Slavia
12 : 22
22.3. 11:20
AP185
Slavia - Písek
17 : 17
22.3. 09:40
AP183
Písek - Havl. Brod A
20 : 21
22.3. 08:00
AP181
Havl. Brod A - J.Hradec
26 : 22
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 17:00
ATA007
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 21
2.liga ženy M jih
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
21.9. 17:00
ATC003
Bohunice - HK Ivančice
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 11:00
AUB022
Sokol V. Meziříčí - Házená J.Hradec
31 : 26
2.liga starší dorostenky M
22.2. 17:00
AUF013
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
21 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
1.11. 15:00
AVC018
HK Ivančice - Bohunice
34 : 13
21.9. 15:00
AVC003
Bohunice - HK Ivančice
10 : 30
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
8.5. 13:00
AVF045
DHK Pardubice - SKH Velká n.V.
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.