Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
2.liga muži SM
26.4. 10:30
AF124
Šumperk - Vsetín
39 : 25
7.3. 17:30
AF089
V. Bystřice - Zubří B
36 : 31
29.11. 17:30
AF059
V. Bystřice - L.Zubří
37 : 22
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
19.10. 10:30
AF030
Šumperk - Polanka
30 : 27
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starší dorostenci M
28.3. 15:00
AI103
Litovel - V. Bystřice
36 : 24
15.3. 11:00
AI095
Zlín - Sokol Telnice
32 : 22
7.3. 15:30
AI089
V. Bystřice - HK Ivančice
35 : 35
21.2. 15:00
AI074
Sokol II.Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
26 : 26
29.11. 15:30
AI059
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 25
8.11. 09:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
25.10. 15:00
AI031
Litovel - Polanka
24 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.3. 09:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL103
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
7.3. 13:30
AL089
V. Bystřice - HK Ivančice
24 : 26
21.2. 13:00
AL074
Sokol II.Prostějov - Třinec
33 : 30
29.11. 13:30
AL059
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
44 : 29
23.11. 12:00
AL054
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
25.10. 13:00
AL031
Litovel - DTJ Polanka
29 : 32
12.10. 10:00
AL021
Ostrava - Sokol II.Prostějov
38 : 27
2.liga ženy M jih
30.11. 16:00
ATC030
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
LOLK muži
18.4. 11:30
OA056
Tatran Litovel B - Droždín
23 : 24
21.9. 10:30
OA012
Senice - Žeravice
15 : 21
LOLK starší žáci
18.4. 10:00
OC056
Litovel - Horka nad Moravou
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.