Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
2.liga muži SM
26.4. 10:30
AF124
Šumperk - Vsetín
39 : 25
7.3. 17:30
AF089
V. Bystřice - Zubří B
36 : 31
29.11. 17:30
AF059
V. Bystřice - L.Zubří
37 : 22
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
19.10. 10:30
AF030
Šumperk - Polanka
30 : 27
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starší dorostenci M
28.3. 15:00
AI103
Litovel - V. Bystřice
36 : 24
15.3. 11:00
AI095
Zlín - Sokol Telnice
32 : 22
7.3. 15:30
AI089
V. Bystřice - HK Ivančice
35 : 35
21.2. 15:00
AI074
Sokol II.Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
26 : 26
29.11. 15:30
AI059
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 25
8.11. 09:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
25.10. 15:00
AI031
Litovel - Polanka
24 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.3. 09:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL103
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
7.3. 13:30
AL089
V. Bystřice - HK Ivančice
24 : 26
21.2. 13:00
AL074
Sokol II.Prostějov - Třinec
33 : 30
29.11. 13:30
AL059
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
44 : 29
23.11. 12:00
AL054
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
25.10. 13:00
AL031
Litovel - DTJ Polanka
29 : 32
12.10. 10:00
AL021
Ostrava - Sokol II.Prostějov
38 : 27
2.liga ženy M jih
30.11. 16:00
ATC030
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
LOLK muži
18.4. 11:30
OA056
Tatran Litovel B - Droždín
23 : 24
21.9. 10:30
OA012
Senice - Žeravice
15 : 21
LOLK starší žáci
18.4. 10:00
OC056
Litovel - Horka nad Moravou
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.