Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Dvořáček
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 13:00
AG115
Jičín - Handball KP Brno
32 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 09:30
AO192
TJ Sokol Centrum Haná - HK B Most
29 : 16
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.