Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Dvořáček
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 13:00
AG115
Jičín - Handball KP Brno
32 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 09:30
AO192
TJ Sokol Centrum Haná - HK B Most
29 : 16
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
25 : 27
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.