Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Dvořáček
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 13:00
AG115
Jičín - Handball KP Brno
32 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 09:30
AO192
TJ Sokol Centrum Haná - HK B Most
29 : 16
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
video
online
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
video
online
Cement Hranice - KP Brno
30 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
22
17
1
4
623 : 496
35
2
Gumárny Zubří
22
15
1
6
688 : 592
31
3
Dukla Praha
22
12
4
6
624 : 551
28
4
Cement Hranice
22
12
3
7
584 : 561
27
5
KP Brno
22
11
4
7
625 : 580
26
6
A.S.A. Lovosice
22
12
1
9
620 : 587
25
7
Baník OKD Karviná
22
11
2
9
656 : 617
24
8
SKP Frýdek-Místek
22
11
1
10
617 : 581
23
9
Ronal Jičín
22
11
0
11
514 : 508
22
10
HC Zlín
22
6
0
16
569 : 654
12
11
Tatran Litovel
22
5
1
16
545 : 617
11
12
Sokol Přerov
22
0
0
22
486 : 807
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.