Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
4.3. 17:30
AJ088
D.Králové - Frýdek-Místek
28 : 27
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
21.9. 16:00
AJ005
D.Králové - Dukla
23 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
28.2. 16:20
AO149
Sokol Úvaly A - Pardubice
27 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
2.liga ženy M jih
30.11. 17:00
ATC029
DHK Pardubice - HK Ivančice
25 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 15:30
AUE043
TJ AŠ Mladá Boleslav - Kobylisy
12 : 32
2.liga starší dorostenky M
22.2. 13:00
AUF015
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 16
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 15:00
AVC029
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
2.liga mladší dorostenky M
22.3. 10:00
AVF054
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
21.3. 18:00
AVF026
Zábřeh - DHK Pardubice
36 : 30
8.3. 15:00
AVF024
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
18 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži C-D - výsledky
video
online
Starý Plzenec - Praha 4
17.5. 00:00
video
online
Praha 4 - Starý Plzenec
17.5. 00:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.