Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 09:00
AH125
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
27 : 32
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
22.11. 12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921 - Loko Č.Budějovice
39 : 31
8.11. 09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly - Náchod
26 : 29
4.10. 12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
1.liga mladší dorostenci
14.2. 12:00
AJ071
Dukla - D.Králové
40 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
Žákovská liga starších žaček
2.5. 18:00
AP260
Ivančice - Písek
23 : 18
2.5. 16:00
AP258
Zlín A - Ivančice
12 : 20
2.5. 13:00
AP255
Háje - Ivančice
15 : 22
2.5. 11:15
AP254
Písek - Zlín A
19 : 24
2.5. 10:15
AP253
Ivančice - DHC Plzeň A
24 : 12
2.liga ženy Č
24.5. 16:00
AS093
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
9.5. 17:30
AS123
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
22.11. 10:30
AS050
Strakonice - Kobylisy B
30 : 23
4.10. 14:15
AS017
Strakonice - Milevsko
31 : 15
2.liga ženy M jih
19.10. 17:30
ATC012
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 20
1.liga starší dorostenky
8.5. 13:00
AU045
Slavia - Písek
29 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 09:00
AUB024
H.Brod - Slavia
26 : 29
2.liga starší dorostenky Č
18.4. 10:00
AUE004
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 10:30
AVA017
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 15
Liga mladší dorostenky M sk.C
15.11. 11:00
AVC024
H.Brod - HK Ivančice
27 : 39
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 17:00
AVE054
Písek - S.Vršovice
22 : 33
1.5. 17:30
AVE042
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Přebor Prahy mužů
9.6. 19:00
BA090
Slavia Seniors - Tamburello
19 : 28
1.6. 20:00
BA082
Sorry HáK - Slavia Seniors
17 : 24
25.5. 20:00
BA080
Sorry HáK - Tamburello
23 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.