Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 09:00
AH125
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
27 : 32
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
22.11. 12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921 - Loko Č.Budějovice
39 : 31
8.11. 09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly - Náchod
26 : 29
4.10. 12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
1.liga mladší dorostenci
14.2. 12:00
AJ071
Dukla - D.Králové
40 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
Žákovská liga starších žaček
2.5. 18:00
AP260
Ivančice - Písek
23 : 18
2.5. 16:00
AP258
Zlín A - Ivančice
12 : 20
2.5. 13:00
AP255
Háje - Ivančice
15 : 22
2.5. 11:15
AP254
Písek - Zlín A
19 : 24
2.5. 10:15
AP253
Ivančice - DHC Plzeň A
24 : 12
2.liga ženy Č
24.5. 16:00
AS093
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
9.5. 17:30
AS123
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
22.11. 10:30
AS050
Strakonice - Kobylisy B
30 : 23
4.10. 14:15
AS017
Strakonice - Milevsko
31 : 15
2.liga ženy M jih
19.10. 17:30
ATC012
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 20
1.liga starší dorostenky
8.5. 13:00
AU045
Slavia - Písek
29 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 09:00
AUB024
H.Brod - Slavia
26 : 29
2.liga starší dorostenky Č
18.4. 10:00
AUE004
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 10:30
AVA017
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 15
Liga mladší dorostenky M sk.C
15.11. 11:00
AVC024
H.Brod - HK Ivančice
27 : 39
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 17:00
AVE054
Písek - S.Vršovice
22 : 33
1.5. 17:30
AVE042
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Přebor Prahy mužů
9.6. 19:00
BA090
Slavia Seniors - Tamburello
19 : 28
1.6. 20:00
BA082
Sorry HáK - Slavia Seniors
17 : 24
25.5. 20:00
BA080
Sorry HáK - Tamburello
23 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
video
online
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
video
online
Cement Hranice - KP Brno
30 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
22
17
1
4
623 : 496
35
2
Gumárny Zubří
22
15
1
6
688 : 592
31
3
Dukla Praha
22
12
4
6
624 : 551
28
4
Cement Hranice
22
12
3
7
584 : 561
27
5
KP Brno
22
11
4
7
625 : 580
26
6
A.S.A. Lovosice
22
12
1
9
620 : 587
25
7
Baník OKD Karviná
22
11
2
9
656 : 617
24
8
SKP Frýdek-Místek
22
11
1
10
617 : 581
23
9
Ronal Jičín
22
11
0
11
514 : 508
22
10
HC Zlín
22
6
0
16
569 : 654
12
11
Tatran Litovel
22
5
1
16
545 : 617
11
12
Sokol Přerov
22
0
0
22
486 : 807
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.