Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
18.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Slavia Seniors
29 : 19
11.5. 20:00
BA070
Sorry HáK - Sparta
23 : 28
24.4. 19:00
BA053
Sorry HáK - L.Vršovice B
19 : 25
15.10. 19:00
BA035
Tamburello - Sorry HáK
25 : 20
8.10. 20:45
BA028
Slavia Seniors - Praha 4 "B"
22 : 36
7.10. 20:30
BA022
L.Vršovice B - Všenory
28 : 22
Přebor Prahy žen
3.6. 19:15
BB049
Střešovice S - Astra B
27 : 16
18.5. 18:45
BB050
Radlice - Háje
24 : 22
4.5. 18:45
BB041
Radlice - Astra B
23 : 16
27.4. 18:45
BB040
Radlice - Mělník
24 : 17
Přebor Prahy starších žáků
18.10. 15:00
BC040
S.Vršovice - Dukla 4
7 : 29
18.10. 14:20
BC039
L.Vršovice - Dukla 6
11 : 18
18.10. 13:40
BC038
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 27
18.10. 13:00
BC037
Dukla 4 - L.Vršovice
29 : 8
18.10. 11:40
BC035
S.Vršovice - L.Vršovice
15 : 13
18.10. 11:00
BC034
L.Vršovice B - Dukla 4
1 : 31
18.10. 09:40
BC032
L.Vršovice - L.Vršovice B
23 : 6
18.10. 09:00
BC031
Dukla 4 - Dukla 6
19 : 3
Společný přebor starších žáků
30.5. 17:10
BG068
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
16 : 15
30.5. 15:50
BG066
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
9 : 11
30.5. 14:30
BG064
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
11 : 16
30.5. 13:10
BG062
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
20 : 13
30.5. 11:50
BG060
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
21 : 10
30.5. 10:30
BG058
Sokol Úvaly A - Dukla Praha
8 : 13
30.5. 09:50
BG057
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 13
10.5. 14:30
BG042
Dukla Praha - Všenory
40 : 5
10.5. 13:40
BG041
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 19
10.5. 12:10
BG040
Všenory - L.Vršovice
8 : 29
10.5. 11:20
BG039
TJ Sokol Bělá - Dukla Praha
15 : 10
10.5. 09:50
BG038
TJ Sokol Bělá - Všenory
22 : 5
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.