Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
28.2. 10:20
AO133
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
Mladší žactvo - podzimní část
13.9. 12:40
CM027
Zruč n.S. - Příbram
16 : 5
13.9. 10:50
CM024
Mělník B - Zruč n.S.
8 : 12
13.9. 10:10
CM023
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
13 : 11
Starší žáci - podzimní část
28.10. 12:35
CN070
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
19 : 7
28.10. 11:10
CN063
TJ Sokol Bělá - Příbram
23 : 3
28.10. 10:25
CN064
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
20 : 10
28.10. 09:00
CN061
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 21
12.10. 15:00
CN050
Příbram - TJ Sokol Bělá
8 : 17
12.10. 14:20
CN049
Úvaly - Mělník
21 : 11
12.10. 11:40
CN045
Příbram - Úvaly
4 : 24
12.10. 09:40
CN042
Úvaly - Kutná Hora
10 : 14
Společná regionální liga mužů
18.4. 15:30
CR027
Ledeč n.S. - S.Vršovice B
33 : 25
19.10. 10:30
CR016
Kutná Hora - S.Vršovice B
25 : 19
11.10. 15:30
CR013
Ledeč n.S. - Kutná Hora
22 : 22
27.9. 15:30
CR007
Ledeč n.S. - L.Vršovice
32 : 25
21.9. 10:30
CR004
Kutná Hora - Wendy Mělník
17 : 18
13.9. 15:30
CR002
Ledeč n.S. - HK B Most
26 : 24
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
10.5. 10:20
CX043
Dukla 6 - Kutná Hora
26 : 13
10.5. 09:40
CX042
Dukla 4 - Mělník A
10 : 19
10.5. 09:00
CX041
Kutná Hora - Zruč n.S.
16 : 17
Liga Vysočiny - muži
6.6. 15:30
JA001
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Liga Vysočiny - mladší žáci
16.5. 13:30
JC120
Chrudim - H. Brod
9 : 7
16.5. 12:30
JC118
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
16.5. 11:30
JC116
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
16.5. 10:30
JC114
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
16.5. 09:30
JC112
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.