Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
28.2. 10:20
AO133
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
Mladší žactvo - podzimní část
13.9. 12:40
CM027
Zruč n.S. - Příbram
16 : 5
13.9. 10:50
CM024
Mělník B - Zruč n.S.
8 : 12
13.9. 10:10
CM023
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
13 : 11
Starší žáci - podzimní část
28.10. 12:35
CN070
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
19 : 7
28.10. 11:10
CN063
TJ Sokol Bělá - Příbram
23 : 3
28.10. 10:25
CN064
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
20 : 10
28.10. 09:00
CN061
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 21
12.10. 15:00
CN050
Příbram - TJ Sokol Bělá
8 : 17
12.10. 14:20
CN049
Úvaly - Mělník
21 : 11
12.10. 11:40
CN045
Příbram - Úvaly
4 : 24
12.10. 09:40
CN042
Úvaly - Kutná Hora
10 : 14
Společná regionální liga mužů
18.4. 15:30
CR027
Ledeč n.S. - S.Vršovice B
33 : 25
19.10. 10:30
CR016
Kutná Hora - S.Vršovice B
25 : 19
11.10. 15:30
CR013
Ledeč n.S. - Kutná Hora
22 : 22
27.9. 15:30
CR007
Ledeč n.S. - L.Vršovice
32 : 25
21.9. 10:30
CR004
Kutná Hora - Wendy Mělník
17 : 18
13.9. 15:30
CR002
Ledeč n.S. - HK B Most
26 : 24
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
10.5. 10:20
CX043
Dukla 6 - Kutná Hora
26 : 13
10.5. 09:40
CX042
Dukla 4 - Mělník A
10 : 19
10.5. 09:00
CX041
Kutná Hora - Zruč n.S.
16 : 17
Liga Vysočiny - muži
6.6. 15:30
JA001
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Liga Vysočiny - mladší žáci
16.5. 13:30
JC120
Chrudim - H. Brod
9 : 7
16.5. 12:30
JC118
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
16.5. 11:30
JC116
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
16.5. 10:30
JC114
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
16.5. 09:30
JC112
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
video
online
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
video
online
Cement Hranice - KP Brno
30 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
22
17
1
4
623 : 496
35
2
Gumárny Zubří
22
15
1
6
688 : 592
31
3
Dukla Praha
22
12
4
6
624 : 551
28
4
Cement Hranice
22
12
3
7
584 : 561
27
5
KP Brno
22
11
4
7
625 : 580
26
6
A.S.A. Lovosice
22
12
1
9
620 : 587
25
7
Baník OKD Karviná
22
11
2
9
656 : 617
24
8
SKP Frýdek-Místek
22
11
1
10
617 : 581
23
9
Ronal Jičín
22
11
0
11
514 : 508
22
10
HC Zlín
22
6
0
16
569 : 654
12
11
Tatran Litovel
22
5
1
16
545 : 617
11
12
Sokol Přerov
22
0
0
22
486 : 807
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.