Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
2.liga muži SM
18.4. 17:30
AF116
V. Bystřice - MHK Karviná
28 : 27
15.11. 17:30
AF048
V. Bystřice - Hlučín
42 : 24
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:30
AI116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
48 : 29
15.11. 15:30
AI048
V. Bystřice - Přerov
32 : 27
9.11. 17:00
AI039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
27 : 32
18.10. 18:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
23.11. 10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Juliánov
40 : 30
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
9.11. 15:00
AL039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 31
2.liga ženy M-B
17.5. 16:00
ATB052
SK Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
42 : 23
2.liga ženy M jih
25.10. 10:30
ATC015
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
34 : 27
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy M-sever
2.11. 15:00
ATD018
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1.liga starší dorostenky
21.2. 13:00
AU015
HK Veselí n.M. - Olomouc
30 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
25.10. 12:30
AUC017
HK Hodonín - Olomouc
19 : 40
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD026
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
22 : 17
Jihomoravská liga mužů
19.4. 11:00
LA120
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
19.4. 09:30
LF120
Újezd u Brna - Bohunice
24 : 34
Jihomoravská liga st. žákyň
16.5. 10:30
LG055
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
18 : 25
22.11. 09:30
LG025
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žáků
19.4. 08:00
LH120
Újezd u Brna - Bohunice
18 : 19
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.5. 09:30
LJ055
Velká n.V. - Újezd u Brna
18 : 9
22.11. 11:00
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
24 : 5
25.10. 14:15
LJ013
Hodonín - Újezd u Brna
8 : 14
LOLK muži
2.11. 09:30
OA041
Uh.Hradiště - Tatran Litovel B
31 : 29
LOLK mladší žáci - jaro
10.5. 13:00
OG021
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
14 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.