Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
2.liga muži SM
18.4. 17:30
AF116
V. Bystřice - MHK Karviná
28 : 27
15.11. 17:30
AF048
V. Bystřice - Hlučín
42 : 24
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:30
AI116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
48 : 29
15.11. 15:30
AI048
V. Bystřice - Přerov
32 : 27
9.11. 17:00
AI039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
27 : 32
18.10. 18:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
23.11. 10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Juliánov
40 : 30
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
9.11. 15:00
AL039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 31
2.liga ženy M-B
17.5. 16:00
ATB052
SK Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
42 : 23
2.liga ženy M jih
25.10. 10:30
ATC015
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
34 : 27
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy M-sever
2.11. 15:00
ATD018
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1.liga starší dorostenky
21.2. 13:00
AU015
HK Veselí n.M. - Olomouc
30 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
25.10. 12:30
AUC017
HK Hodonín - Olomouc
19 : 40
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD026
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
22 : 17
Jihomoravská liga mužů
19.4. 11:00
LA120
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
19.4. 09:30
LF120
Újezd u Brna - Bohunice
24 : 34
Jihomoravská liga st. žákyň
16.5. 10:30
LG055
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
18 : 25
22.11. 09:30
LG025
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žáků
19.4. 08:00
LH120
Újezd u Brna - Bohunice
18 : 19
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.5. 09:30
LJ055
Velká n.V. - Újezd u Brna
18 : 9
22.11. 11:00
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
24 : 5
25.10. 14:15
LJ013
Hodonín - Újezd u Brna
8 : 14
LOLK muži
2.11. 09:30
OA041
Uh.Hradiště - Tatran Litovel B
31 : 29
LOLK mladší žáci - jaro
10.5. 13:00
OG021
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
14 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.