Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
2.liga muži SM
18.4. 17:30
AF116
V. Bystřice - MHK Karviná
28 : 27
15.11. 17:30
AF048
V. Bystřice - Hlučín
42 : 24
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:30
AI116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
48 : 29
15.11. 15:30
AI048
V. Bystřice - Přerov
32 : 27
9.11. 17:00
AI039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
27 : 32
18.10. 18:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
23.11. 10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Juliánov
40 : 30
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
9.11. 15:00
AL039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 31
2.liga ženy M-B
17.5. 16:00
ATB052
SK Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
42 : 23
2.liga ženy M jih
25.10. 10:30
ATC015
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
34 : 27
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy M-sever
2.11. 15:00
ATD018
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1.liga starší dorostenky
21.2. 13:00
AU015
HK Veselí n.M. - Olomouc
30 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
25.10. 12:30
AUC017
HK Hodonín - Olomouc
19 : 40
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD026
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
22 : 17
Jihomoravská liga mužů
19.4. 11:00
LA120
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
19.4. 09:30
LF120
Újezd u Brna - Bohunice
24 : 34
Jihomoravská liga st. žákyň
16.5. 10:30
LG055
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
18 : 25
22.11. 09:30
LG025
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žáků
19.4. 08:00
LH120
Újezd u Brna - Bohunice
18 : 19
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.5. 09:30
LJ055
Velká n.V. - Újezd u Brna
18 : 9
22.11. 11:00
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
24 : 5
25.10. 14:15
LJ013
Hodonín - Újezd u Brna
8 : 14
LOLK muži
2.11. 09:30
OA041
Uh.Hradiště - Tatran Litovel B
31 : 29
LOLK mladší žáci - jaro
10.5. 13:00
OG021
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
14 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.