Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Patrik Pavlíček
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
22.2. 17:00
AD076
Liberec - 1.HC Pardubice
26 : 29
6.12. 17:00
AD064
Loko Louny - HK Lovosice B
31 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 14:00
AK081
Lokomotiva Vršovice - Liberec
29 : 28
22.2. 15:00
AK076
Liberec - 1.HC Pardubice
41 : 46
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
5.10. 15:00
AK014
HK B Most - Náchod
31 : 19
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
12.4. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 13:00
AUA025
TJ AŠ Mladá Boleslav - DHK Baník Most
17 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 10:00
AUB020
Kobylisy - H.Brod
28 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.B
8.11. 17:00
AVB020
Kobylisy - DHK Slavoj Žirovnice
22 : 24
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 15:00
AVE052
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
32 : 17
12.4. 13:00
AVE034
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
31 : 20
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.