Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
28.2. 18:00
AA118
Gumárny Zubří - KP Brno
36 : 36
8.2. 15:00
AA099
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 39
13.12. 17:00
AA088
A.S.A. Lovosice - Ronal Jičín
26 : 24
8.11. 17:00
AA058
Tatran Litovel - KP Brno
24 : 29
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 10:30
AA029
Sokol Přerov - Dukla Praha
25 : 29
21.9. 10:30
AA015
Cement Hranice - Ronal Jičín
23 : 22
20.9. 17:00
AA014
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
27 : 27
2.liga muži JM
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
6.12. 17:00
AE066
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
24 : 22
9.11. 17:00
AE040
Telnice - Ivančice
20 : 33
1.liga starší dorostenci
11.4. 15:00
AG114
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
7.12. 18:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
42 : 28
9.11. 15:00
AI040
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 13:00
AL114
KP Brno - V. Bystřice
37 : 41
6.12. 15:00
AL066
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 34
Český pohár mužů
31.1. 19:00
AM075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
24 : 30
Český pohár žen
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW154
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
32 : 21
11.3. 17:00
AW113
HC Zlín - Sokol Poruba
26 : 27
13.2. 18:30
AW090
Sokol Poruba - Veselí nad Moravou
28 : 22
10.1. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Zora Olomouc
27 : 25
12.11. 18:00
AW047
Sokol Poruba - HC Zlín
22 : 16
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
22.10. 17:30
AW030
Zora Olomouc - Baník Most
18 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.