Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
28.2. 18:00
AA118
Gumárny Zubří - KP Brno
36 : 36
8.2. 15:00
AA099
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 39
13.12. 17:00
AA088
A.S.A. Lovosice - Ronal Jičín
26 : 24
8.11. 17:00
AA058
Tatran Litovel - KP Brno
24 : 29
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 10:30
AA029
Sokol Přerov - Dukla Praha
25 : 29
21.9. 10:30
AA015
Cement Hranice - Ronal Jičín
23 : 22
20.9. 17:00
AA014
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
27 : 27
2.liga muži JM
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
6.12. 17:00
AE066
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
24 : 22
9.11. 17:00
AE040
Telnice - Ivančice
20 : 33
1.liga starší dorostenci
11.4. 15:00
AG114
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
7.12. 18:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
42 : 28
9.11. 15:00
AI040
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 13:00
AL114
KP Brno - V. Bystřice
37 : 41
6.12. 15:00
AL066
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 34
Český pohár mužů
31.1. 19:00
AM075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
24 : 30
Český pohár žen
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW154
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
32 : 21
11.3. 17:00
AW113
HC Zlín - Sokol Poruba
26 : 27
13.2. 18:30
AW090
Sokol Poruba - Veselí nad Moravou
28 : 22
10.1. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Zora Olomouc
27 : 25
12.11. 18:00
AW047
Sokol Poruba - HC Zlín
22 : 16
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
22.10. 17:30
AW030
Zora Olomouc - Baník Most
18 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga - Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
video
online
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
24 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
video
online
KP Brno - Cement Hranice
29 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
video
online
KP Brno - Cement Hranice
5.4. 10:30
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
5.4. 17:00
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
5.4. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
8.4. 18:00
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
8.4. 18:00
video
online
Cement Hranice - KP Brno
8.4. 18:00
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
8.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.