Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
9.5. 15:00
AA175
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
28.2. 18:00
AA118
Gumárny Zubří - KP Brno
36 : 36
8.2. 15:00
AA099
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 39
13.12. 17:00
AA088
A.S.A. Lovosice - Ronal Jičín
26 : 24
8.11. 17:00
AA058
Tatran Litovel - KP Brno
24 : 29
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 10:30
AA029
Sokol Přerov - Dukla Praha
25 : 29
21.9. 10:30
AA015
Cement Hranice - Ronal Jičín
23 : 22
20.9. 17:00
AA014
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
27 : 27
2.liga muži JM
3.5. 15:00
AE131
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
25.4. 11:00
AE122
Bohunice B - Ivančice
29 : 31
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
6.12. 17:00
AE066
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
24 : 22
16.11. 10:00
AE048
SK Kuřim - Brno B
33 : 31
9.11. 17:00
AE040
Telnice - Ivančice
20 : 33
19.10. 15:00
AE026
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 29
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 17:00
AE012
Ivančice - Maloměřice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
11.4. 15:00
AG114
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
9.11. 15:00
AI040
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
27.9. 15:00
AI012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 21
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 13:00
AL114
KP Brno - V. Bystřice
37 : 41
6.12. 15:00
AL066
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 34
27.9. 13:00
AL012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
Český pohár mužů
31.1. 19:00
AM075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
24 : 30
Český pohár žen
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
2.liga ženy M-B
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.