Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
9.5. 15:00
AA175
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
28.2. 18:00
AA118
Gumárny Zubří - KP Brno
36 : 36
8.2. 15:00
AA099
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 39
13.12. 17:00
AA088
A.S.A. Lovosice - Ronal Jičín
26 : 24
8.11. 17:00
AA058
Tatran Litovel - KP Brno
24 : 29
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 10:30
AA029
Sokol Přerov - Dukla Praha
25 : 29
21.9. 10:30
AA015
Cement Hranice - Ronal Jičín
23 : 22
20.9. 17:00
AA014
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
27 : 27
2.liga muži JM
3.5. 15:00
AE131
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
25.4. 11:00
AE122
Bohunice B - Ivančice
29 : 31
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
6.12. 17:00
AE066
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
24 : 22
16.11. 10:00
AE048
SK Kuřim - Brno B
33 : 31
9.11. 17:00
AE040
Telnice - Ivančice
20 : 33
19.10. 15:00
AE026
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 29
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 17:00
AE012
Ivančice - Maloměřice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
11.4. 15:00
AG114
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
9.11. 15:00
AI040
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
27.9. 15:00
AI012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 21
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 13:00
AL114
KP Brno - V. Bystřice
37 : 41
6.12. 15:00
AL066
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 34
27.9. 13:00
AL012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
Český pohár mužů
31.1. 19:00
AM075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
24 : 30
Český pohár žen
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
2.liga ženy M-B
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.