Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenky M
7.2. 13:00
AVF007
Bohunice - DHK Pardubice
27 : 23
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW154
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
32 : 21
11.3. 17:00
AW113
HC Zlín - Sokol Poruba
26 : 27
13.2. 18:30
AW090
Sokol Poruba - Veselí nad Moravou
28 : 22
10.1. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Zora Olomouc
27 : 25
12.11. 18:00
AW047
Sokol Poruba - HC Zlín
22 : 16
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
22.10. 17:30
AW030
Zora Olomouc - Baník Most
18 : 24
Jihomoravská liga mužů
17.5. 10:30
LA071
Nové Bránice - Tišnov
20 : 20
10.5. 11:00
LA128
Tišnov - H.Brod
30 : 31
16.11. 17:00
LA048
SK Kuřim B - Tišnov
29 : 20
19.10. 17:00
LA026
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
28 : 28
Jihomoravská liga st. žáků
16.11. 15:30
LF048
SK Kuřim - KP Brno
30 : 35
4.10. 13:30
LF018
Telnice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga ml. žáků
16.11. 14:00
LH048
SK Kuřim - KP Brno
12 : 21
19.10. 13:30
LH026
SK Kuřim - SHC Maloměřice
15 : 5
4.10. 12:00
LH018
Telnice - Nové Bránice
6 : 7
Zimní pohár
24.1. 15:00
LZP05
SK Kuřim - Juliánov
30 : 29
24.1. 11:45
LZP03
Juliánov - Telnice
26 : 26
24.1. 08:30
LZP01
SK Kuřim B - Juliánov
25 : 22
Moravská liga
3.5. 17:00
OB095
Bohunice - TJ Šumperk
36 : 25
18.4. 10:00
OB082
Bohunice - Sokolnice
37 : 36
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.