Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.