Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci Č
podzim - 1. kolo
20.9.2014
14:00
AH001
HC TJ Náchod
-
ElektroPraga Jablonec
Petr Václavík
,
Jan Vitner
,
21.9.2014
13:00
AH003
TJ JM Chodov
-
TJ Jiskra Třeboň
Karel Hladký
,
Bohumil Brůna
,
20.9.2014
15:00
AH004
Loko České Budějovice
-
Sokol Dolní Cerekev
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
20.9.2014
15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Košutka
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
20.9.2014
12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
podzim - 2. kolo
28.9.2014
12:30
AH007
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
27.9.2014
15:00
AH008
TJ Košutka
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
27.9.2014
15:00
AH009
Sokol Dolní Cerekev
-
1.HK Dvůr Králové
Roman Bauer
,
Dominik Florián
,
27.9.2014
16:00
AH010
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
27.9.2014
14:00
AH012
HC TJ Náchod
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
podzim - 3. kolo
5.10.2014
09:00
AH013
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
5.10.2014
13:00
AH014
TJ JM Chodov
-
HC TJ Náchod
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
4.10.2014
16:00
AH016
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Jiskra Třeboň
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
4.10.2014
12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Dolní Cerekev
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
5.10.2014
13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Košutka
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
podzim - 4. kolo
11.10.2014
15:00
AH019
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Košutka
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
11.10.2014
15:00
AH020
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Úvaly
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
11.10.2014
16:00
AH021
TJ Jiskra Třeboň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Michael Haramul
,
Petr Václavík
,
11.10.2014
14:00
AH023
HC TJ Náchod
-
Loko České Budějovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
12.10.2014
09:00
AH024
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ JM Chodov
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 5. kolo
19.10.2014
13:00
AH025
TJ JM Chodov
-
ElektroPraga Jablonec
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
18.10.2014
15:00
AH026
Loko České Budějovice
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
18.10.2014
16:00
AH027
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
19.10.2014
13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
18.10.2014
15:00
AH030
TJ Košutka
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Hosnedl
,
Josef Čapek
,
podzim - 6. kolo
26.10.2014
15:00
AH031
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
25.10.2014
16:00
AH032
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Jiří Hosnedl
,
Tomáš Kupsa
,
25.10.2014
14:00
AH034
HC TJ Náchod
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
26.10.2014
09:00
AH035
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
26.10.2014
13:00
AH036
TJ JM Chodov
-
Loko České Budějovice
Petr Václavík
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 7. kolo
8.11.2014
13:00
AH037
Loko České Budějovice
-
ElektroPraga Jablonec
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
9.11.2014
15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové
-
TJ JM Chodov
Pavel Novotný
,
Jakub Smékal
,
8.11.2014
12:30
AH039
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Martin Tůma
,
Kateřina Šajnerová
,
8.11.2014
09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly
-
HC TJ Náchod
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
8.11.2014
15:00
AH042
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Jiskra Třeboň
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
podzim - 8. kolo
1.11.2014
15:00
AH043
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.11.2014
14:00
AH045
HC TJ Náchod
-
TJ Košutka
Petr Laštovička
,
Zdeněk Tůma
,
16.11.2014
09:00
AH046
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
16.11.2014
13:00
AH047
TJ JM Chodov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Daniela Radová
,
Stanislav Štrebl
,
15.11.2014
13:00
AH048
Loko České Budějovice
-
1.HK Dvůr Králové
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 9. kolo
22.11.2014
15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
22.11.2014
12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Loko České Budějovice
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
23.11.2014
09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly
-
TJ JM Chodov
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
22.11.2014
15:00
AH052
TJ Košutka
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
22.11.2014
15:00
AH053
Sokol Dolní Cerekev
-
HC TJ Náchod
Jindřich Berger
,
Dominik Florián
,
podzim - 10. kolo
29.11.2014
14:00
AH056
HC TJ Náchod
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
30.11.2014
09:00
AH057
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Dolní Cerekev
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
30.11.2014
13:00
AH058
TJ JM Chodov
-
TJ Košutka
Jaromír Halíř
,
Petr Václavík
,
30.11.2014
15:00
AH059
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Úvaly
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
30.11.2014
16:00
AH060
1.HK Dvůr Králové
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Aleš Podzimek
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 11. kolo
6.12.2014
12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
6.12.2014
16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
6.12.2014
15:00
AH063
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
1.11.2014
15:00
AH064
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ JM Chodov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.12.2014
16:00
AH065
TJ Jiskra Třeboň
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
jaro - 12. kolo
15.2.2015
15:00
AH067
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
14.2.2015
16:00
AH069
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ JM Chodov
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
7.2.2015
13:00
AH070
Sokol Dolní Cerekev
-
Loko České Budějovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
14.2.2015
15:00
AH071
TJ Košutka
-
1.HK Dvůr Králové
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
14.2.2015
10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
jaro - 13. kolo
22.2.2015
17:00
AH073
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Jan Špaček
,
Rostislav Tokoš
,
21.2.2015
12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Košutka
Marián Šiška
,
Jan Vitner
,
21.2.2015
16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
19.3.2015
18:30
AH076
Loko České Budějovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
20.3.2015
19:00
AH078
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
HC TJ Náchod
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
jaro - 14. kolo
1.3.2015
09:00
AH079
ElektroPraga Jablonec
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
28.2.2015
14:00
AH080
HC TJ Náchod
-
TJ JM Chodov
Miloš Fogl
,
Pavel Blanar
,
28.2.2015
16:00
AH082
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HK Dvůr Králové
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
28.2.2015
15:00
AH083
Sokol Dolní Cerekev
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
28.2.2015
15:00
AH084
TJ Košutka
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 15. kolo
7.3.2015
15:00
AH085
TJ Košutka
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
8.3.2015
10:30
AH086
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
7.3.2015
12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
7.3.2015
13:00
AH089
Loko České Budějovice
-
HC TJ Náchod
Daniela Radová
,
Tomáš Kozler
,
8.3.2015
15:00
AH090
TJ JM Chodov
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 16. kolo
2.5.2015
15:00
AH091
ElektroPraga Jablonec
-
TJ JM Chodov
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
15.3.2015
09:00
AH092
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
Loko České Budějovice
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
14.3.2015
14:00
AH093
HC TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
14.3.2015
16:00
AH095
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
14.3.2015
15:00
AH096
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Košutka
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
jaro - 17. kolo
22.3.2015
14:00
AH097
Sokol Dolní Cerekev
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Hanych
,
Martin Ševčík
,
21.3.2015
15:00
AH098
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
21.3.2015
14:15
AH100
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC TJ Náchod
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
21.3.2015
13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
21.3.2015
15:00
AH102
Loko České Budějovice
-
TJ JM Chodov
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
jaro - 18. kolo
28.3.2015
13:00
AH103
ElektroPraga Jablonec
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
3.5.2015
13:00
AH104
TJ JM Chodov
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
29.3.2015
09:00
AH105
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
28.3.2015
14:00
AH106
HC TJ Náchod
-
TJ Sokol Úvaly
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
29.3.2015
16:30
AH108
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Dolní Cerekev
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 19. kolo
11.4.2015
16:00
AH109
TJ Jiskra Třeboň
-
ElektroPraga Jablonec
Marta Sovová
,
Pavla Skružná
,
12.4.2015
15:00
AH111
TJ Košutka
-
HC TJ Náchod
Petr Václavík
,
Marián Šiška
,
11.4.2015
10:30
AH112
TJ Sokol Úvaly
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Petr Václavík
,
Jan Vitner
,
11.4.2015
16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ JM Chodov
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
11.4.2015
15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové
-
Loko České Budějovice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
jaro - 20. kolo
18.4.2015
15:00
AH115
ElektroPraga Jablonec
-
1.HK Dvůr Králové
Vilém Novotný
,
Jiří Svítek
,
18.4.2015
15:00
AH116
Loko České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jan Špaček
,
Rostislav Tokoš
,
19.4.2015
13:00
AH117
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Úvaly
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
18.4.2015
12:00
AH118
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Košutka
Jan Kříženecký
,
Petr Václavík
,
18.4.2015
14:00
AH119
HC TJ Náchod
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 21. kolo
25.4.2015
16:00
AH122
TJ Jiskra Třeboň
-
HC TJ Náchod
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
25.4.2015
15:00
AH123
Sokol Dolní Cerekev
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
25.4.2015
15:00
AH124
TJ Košutka
-
TJ JM Chodov
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
25.4.2015
09:00
AH125
TJ Sokol Úvaly
-
Loko České Budějovice
Josef Gebauer
,
Jiří Svítek
,
25.4.2015
14:15
AH126
ČZ HBC Strakonice 1921
-
1.HK Dvůr Králové
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
jaro - 22. kolo
9.5.2015
15:00
AH127
ElektroPraga Jablonec
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
9.5.2015
13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
9.5.2015
15:00
AH129
Loko České Budějovice
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Marta Sovová
,
10.5.2015
13:00
AH130
TJ JM Chodov
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
9.5.2015
09:00
AH131
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.