Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Kosta Prandžev
Mateřský klub
HK Slavia Praha
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.4.2015
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC113
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
23.11. 09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly - Chodov
25 : 25
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
1.11. 15:00
AH064
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
26.10. 13:00
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
33 : 26
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
5.10. 13:00
AH014
Chodov - Náchod
24 : 24
21.9. 13:00
AH003
Chodov - Třeboň
34 : 20
Přebor Prahy mužů
20.4. 20:45
BA051
Praha 4 "B" - Slavia B
34 : 21
13.4. 19:15
BA046
Slavia B - Slavia Seniors
29 : 31
17.9. 18:00
BA011
Všenory - Slavia B
25 : 24
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.