Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miloslav Falta
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1950
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
25.4. 14:15
AH126
ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
18.4. 15:00
AH115
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
28 : 24
11.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
21.2. 16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
30.11. 16:00
AH060
1.HK Dvůr Králové - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 31
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
15.11. 13:00
AH048
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
22 : 21
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
18.10. 16:00
AH027
1.HK Dvůr Králové - Náchod
20 : 17
4.10. 16:00
AH016
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
34 : 22
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
1.liga mladší dorostenci
9.5. 15:00
AJ128
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.