Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lenka Schneiderová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
65
Starty
Český pohár žen
06.09. [AN012]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
1 branek
2.liga ženy Č
17.05. [AS067]
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
3 branek
16.05. [AS127]
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
4 branek
02.05. [AS115]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
5 branek
26.04. [AS109]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
2 branek
11.04. [AS103]
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
4 branek
29.03. [AS097]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
6 branek
21.03. [AS091]
Loko Cheb - Astra
26 : 33
4 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
3 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
4 branek
22.02. [AS073]
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
1 branek
06.12. [AS061]
Strakonice - Loko Cheb
36 : 23
1 branek
22.11. [AS049]
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
1 branek
15.11. [AS043]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
2 branek
08.11. [AS037]
Kobylisy B - Loko Cheb
36 : 24
8 branek
01.11. [AS031]
Loko Cheb - Milevsko
25 : 22
1 branek
26.10. [AS025]
Astra - Loko Cheb
25 : 17
3 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
3 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
4 branek
27.09. [AS007]
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
2 branek
21.09. [AS001]
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
3 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.