Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Kučera
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
82
Starty
2.liga muži JM
09.05. [AE128]
Brno B - Telnice
34 : 30
1 branek
18.04. [AE117]
Juliánov - Telnice
28 : 29
1 branek
12.04. [AE112]
Telnice - Maloměřice
20 : 20
2 branek
28.03. [AE106]
Ivančice - Telnice
26 : 23
0 branek
22.03. [AE099]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
1 branek
14.03. [AE095]
Bohunice B - Telnice
29 : 26
6 branek
08.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 32
3 branek
28.02. [AE084]
Napajedla - Telnice
27 : 27
2 branek
21.02. [AE073]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
0 branek
15.02. [AE072]
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
0 branek
12.12. [AE051]
Telnice - Juliánov
30 : 30
3 branek
06.12. [AE062]
Telnice - Brno B
28 : 22
1 branek
09.11. [AE040]
Telnice - Ivančice
20 : 33
0 branek
25.10. [AE033]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
1 branek
19.10. [AE029]
Telnice - Bohunice B
18 : 17
1 branek
20.09. [AE006]
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
1 branek
Český pohár mužů
05.09. [AM025]
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
3 branek
30.05. [LA077]
Újezd u Brna - Hostěrádky
19 : 26
1 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
4 branek
03.05. [LA088]
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
2 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
2 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
3 branek
15.03. [LA094]
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
6 branek
29.11. [LA055]
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
2 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
2 branek
16.11. [LA044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
1 branek
09.11. [LA041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 11
5 branek
26.10. [LA033]
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
1 branek
19.10. [LA028]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
3 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.