Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Kučera
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
82
Starty
2.liga muži JM
09.05. [AE128]
Brno B - Telnice
34 : 30
1 branek
18.04. [AE117]
Juliánov - Telnice
28 : 29
1 branek
12.04. [AE112]
Telnice - Maloměřice
20 : 20
2 branek
28.03. [AE106]
Ivančice - Telnice
26 : 23
0 branek
22.03. [AE099]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
1 branek
14.03. [AE095]
Bohunice B - Telnice
29 : 26
6 branek
08.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 32
3 branek
28.02. [AE084]
Napajedla - Telnice
27 : 27
2 branek
21.02. [AE073]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
0 branek
15.02. [AE072]
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
0 branek
12.12. [AE051]
Telnice - Juliánov
30 : 30
3 branek
06.12. [AE062]
Telnice - Brno B
28 : 22
1 branek
09.11. [AE040]
Telnice - Ivančice
20 : 33
0 branek
25.10. [AE033]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
1 branek
19.10. [AE029]
Telnice - Bohunice B
18 : 17
1 branek
20.09. [AE006]
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
1 branek
Český pohár mužů
05.09. [AM025]
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
3 branek
30.05. [LA077]
Újezd u Brna - Hostěrádky
19 : 26
1 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
4 branek
03.05. [LA088]
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
2 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
2 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
3 branek
15.03. [LA094]
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
6 branek
29.11. [LA055]
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
2 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
2 branek
16.11. [LA044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
1 branek
09.11. [LA041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 11
5 branek
26.10. [LA033]
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
1 branek
19.10. [LA028]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
3 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.