Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Kučera
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
82
Starty
2.liga muži JM
09.05. [AE128]
Brno B - Telnice
34 : 30
1 branek
18.04. [AE117]
Juliánov - Telnice
28 : 29
1 branek
12.04. [AE112]
Telnice - Maloměřice
20 : 20
2 branek
28.03. [AE106]
Ivančice - Telnice
26 : 23
0 branek
22.03. [AE099]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
1 branek
14.03. [AE095]
Bohunice B - Telnice
29 : 26
6 branek
08.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 32
3 branek
28.02. [AE084]
Napajedla - Telnice
27 : 27
2 branek
21.02. [AE073]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
0 branek
15.02. [AE072]
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
0 branek
12.12. [AE051]
Telnice - Juliánov
30 : 30
3 branek
06.12. [AE062]
Telnice - Brno B
28 : 22
1 branek
09.11. [AE040]
Telnice - Ivančice
20 : 33
0 branek
25.10. [AE033]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
1 branek
19.10. [AE029]
Telnice - Bohunice B
18 : 17
1 branek
20.09. [AE006]
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
1 branek
Český pohár mužů
05.09. [AM025]
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
3 branek
30.05. [LA077]
Újezd u Brna - Hostěrádky
19 : 26
1 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
4 branek
03.05. [LA088]
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
2 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
2 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
3 branek
15.03. [LA094]
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
6 branek
29.11. [LA055]
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
2 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
2 branek
16.11. [LA044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
1 branek
09.11. [LA041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 11
5 branek
26.10. [LA033]
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
1 branek
19.10. [LA028]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
3 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
video
online
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
video
online
KP Brno - Baník OKD Karviná
20.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.