Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jan Lattenberg
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
242
Starty
2.liga muži JM
10.05. [AE130]
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
6 branek
03.05. [AE083]
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
37 : 26
4 branek
26.04. [AE123]
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
2 branek
18.04. [AE119]
Ivančice - Hustopeče
35 : 26
1 branek
12.04. [AE110]
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
31 : 24
2 branek
28.03. [AE108]
Bohunice B - Hustopeče
21 : 29
3 branek
22.03. [AE097]
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
3 branek
15.03. [AE096]
Hustopeče - Napajedla
27 : 29
0 branek
21.02. [AE075]
Brno B - Hustopeče
31 : 27
2 branek
14.02. [AE070]
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 30
3 branek
07.12. [AE064]
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
1 branek
29.11. [AE057]
Maloměřice - Hustopeče
29 : 25
3 branek
17.11. [AE053]
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
2 branek
15.11. [AE044]
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
32 : 27
8 branek
09.11. [AE042]
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
2 branek
18.10. [AE030]
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
0 branek
04.10. [AE017]
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
4 branek
28.09. [AE009]
Hustopeče - Brno B
34 : 26
3 branek
20.09. [AE004]
Hustopeče - SK Kuřim
44 : 22
4 branek
Český pohár mužů
19.11. [AM063]
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
2 branek
13.09. [AM043]
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
26 : 29
3 branek
31.08. [AM022]
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
8 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
15 branek
30.05. [LA077]
Újezd u Brna - Hostěrádky
19 : 26
8 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
10 branek
03.05. [LA088]
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
12 branek
26.04. [LA121]
Újezd u Brna - Bystřice n.P.
15 : 19
7 branek
19.04. [LA120]
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
9 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
10 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
10 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga -Play-off 1-4 - výsledky
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 24
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
19.4. 10:05
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
22.4. 18:00
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
22 : 23
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.