Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Frančík
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
157
Starty
Extraliga muži
14.09. [AA012]
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
33 : 27
4 branek
03.09. [AA001]
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 34
2 branek
2.liga muži SM
26.04. [AF122]
Ostrava - Zubří B
21 : 25
5 branek
18.04. [AF120]
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
1 branek
12.04. [AF109]
Ostrava - Hranice B
29 : 20
4 branek
29.03. [AF108]
Ostrava - Polanka
29 : 21
3 branek
22.03. [AF098]
Šumperk - Ostrava
28 : 28
6 branek
15.03. [AF095]
Ostrava - L.Zubří
33 : 24
2 branek
01.03. [AF082]
Ostrava - Hlučín
32 : 22
2 branek
15.02. [AF069]
Ostrava - Vsetín
32 : 25
11 branek
06.12. [AF065]
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
8 branek
30.11. [AF056]
Zubří B - Ostrava
36 : 24
8 branek
16.11. [AF043]
Hranice B - Ostrava
21 : 24
2 branek
09.11. [AF042]
Polanka - Ostrava
23 : 24
3 branek
25.10. [AF032]
Ostrava - Šumperk
31 : 21
1 branek
12.10. [AF021]
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
4 branek
Český pohár mužů
10.12. [AM072]
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
1 branek
17.11. [AM055]
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
5 branek
Baráž o 1.ligu muži E-F
23.05. [EF002]
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
3 branek
17.05. [EF001]
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
4 branek
Zpět
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.