Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Linhart
Post
pravé křídlo
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
193 cm
Váha
78 kg
Počet startů
34
Počet branek
148
Starty
Extraliga muži
09.05. [AA184]
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
33 : 25
5 branek
18.04. [AA167]
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
5 branek
12.04. [AA165]
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
4 branek
11.04. [AA163]
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
2 branek
05.04. [AA145]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
0 branek
04.04. [AA141]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
3 branek
29.03. [AA137]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
6 branek
28.03. [AA133]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7 branek
14.03. [AA127]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
5 branek
07.03. [AA121]
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 24
4 branek
01.03. [AA115]
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
35 : 25
10 branek
18.02. [AA109]
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
29 : 29
5 branek
15.02. [AA103]
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
30 : 19
1 branek
07.02. [AA097]
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
23 : 32
2 branek
21.12. [AA091]
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
2 branek
13.12. [AA085]
KP Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 25
8 branek
07.12. [AA079]
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
6 branek
30.11. [AA073]
Sokol Přerov - M.A.T. Plzeň
19 : 30
3 branek
23.11. [AA067]
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 17
2 branek
16.11. [AA061]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
3 branek
09.11. [AA055]
M.A.T. Plzeň - Ronal Jičín
31 : 18
8 branek
05.11. [AA049]
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
3 branek
26.10. [AA043]
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
30 : 22
9 branek
15.10. [AA037]
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
16 : 23
3 branek
07.10. [AA031]
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
11 branek
04.10. [AA025]
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
1 branek
28.09. [AA019]
M.A.T. Plzeň - KP Brno
23 : 20
3 branek
20.09. [AA013]
Gumárny Zubří - M.A.T. Plzeň
23 : 18
3 branek
14.09. [AA007]
M.A.T. Plzeň - Sokol Přerov
32 : 15
4 branek
03.09. [AA001]
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 34
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.