Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Dominik Harabiš
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
55
Starty
2.liga muži SM
29.03. [AF108]
Ostrava - Polanka
29 : 21
3 branek
22.03. [AF097]
Polanka - Hranice B
31 : 20
3 branek
15.03. [AF096]
Polanka - Šumperk
29 : 26
1 branek
08.03. [AF086]
L.Zubří - Polanka
29 : 34
6 branek
01.03. [AF083]
Polanka - MHK Karviná
26 : 23
5 branek
22.02. [AF075]
Hlučín - Polanka
23 : 36
3 branek
15.02. [AF070]
Polanka - V. Bystřice
25 : 23
3 branek
07.12. [AF064]
Polanka - Vsetín
29 : 22
1 branek
23.11. [AF053]
Polanka - Zubří B
35 : 29
0 branek
15.11. [AF044]
SKP F-M B - Polanka
35 : 32
0 branek
09.11. [AF042]
Polanka - Ostrava
23 : 24
2 branek
26.10. [AF031]
Hranice B - Polanka
21 : 24
1 branek
19.10. [AF030]
Šumperk - Polanka
30 : 27
2 branek
12.10. [AF020]
Polanka - L.Zubří
39 : 28
6 branek
04.10. [AF017]
MHK Karviná - Polanka
22 : 27
4 branek
28.09. [AF009]
Polanka - Hlučín
34 : 21
4 branek
20.09. [AF004]
V. Bystřice - Polanka
31 : 26
1 branek
Český pohár mužů
19.11. [AM056]
Polanka - Cement Hranice
23 : 32
0 branek
14.09. [AM045]
Polanka - Bystřice p.H.
31 : 22
3 branek
30.08. [AM024]
Orlová - Polanka
16 : 33
7 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.