Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Rajnoha
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
113
Starty
Extraliga muži
15.05. [AA197]
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
6 branek
08.05. [AA196]
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
2 branek
05.04. [AA145]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
2 branek
04.04. [AA141]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
0 branek
29.03. [AA137]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
1 branek
28.03. [AA133]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
1 branek
14.03. [AA127]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
0 branek
06.03. [AA126]
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
0 branek
01.03. [AA116]
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
1 branek
22.02. [AA113]
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
34 : 22
2 branek
08.02. [AA100]
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
2 branek
19.12. [AA094]
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
1 branek
25.10. [AA047]
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
0 branek
19.10. [AA039]
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
27 : 31
0 branek
09.10. [AA034]
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
0 branek
05.10. [AA028]
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
1 branek
27.09. [AA021]
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
2 branek
2.liga muži SM
18.04. [AF120]
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
0 branek
22.03. [AF099]
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
8 branek
1.liga starší dorostenci
25.04. [AG132]
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
6 branek
23.04. [AG121]
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 29
6 branek
18.04. [AG120]
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
4 branek
21.03. [AG099]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
20 : 29
4 branek
07.03. [AG088]
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
5 branek
01.03. [AG081]
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
2 branek
06.12. [AG066]
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
7 branek
30.11. [AG055]
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 26
7 branek
08.11. [AG041]
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
10 branek
26.10. [AG033]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 25
8 branek
11.10. [AG022]
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.