Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Dominik Florián
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
35
Starty
2.liga starší dorostenci M
09.05. [AI128]
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
2 branek
25.04. [AI125]
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
1 branek
19.04. [AI117]
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
2 branek
12.04. [AI112]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
2 branek
22.03. [AI099]
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
2 branek
15.02. [AI072]
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
2 branek
07.12. [AI062]
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
1 branek
09.11. [AI040]
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
1 branek
25.10. [AI033]
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
1 branek
19.10. [AI029]
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
4 branek
04.10. [AI018]
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
3 branek
20.09. [AI006]
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
2 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
0 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
0 branek
26.04. [LA121]
Újezd u Brna - Bystřice n.P.
15 : 19
0 branek
19.04. [LA120]
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
1 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
2 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
1 branek
15.03. [LA094]
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
0 branek
08.03. [LA099]
H.Brod - Újezd u Brna
37 : 17
3 branek
29.11. [LA055]
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
0 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
0 branek
16.11. [LA044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
0 branek
09.11. [LA041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 11
2 branek
26.10. [LA033]
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
0 branek
19.10. [LA028]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
0 branek
12.10. [LA022]
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
0 branek
05.10. [LA015]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
31 : 38
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.